В перший день Універсіади українські спортсмени вибороли 4 медалі

20 августа 2017 г., 23:10:00   1565   0

"Срібло" та "бронза" поповнили до чотирьох нагород скарбничку студентської збірної України в перший медальний день XXIX Всесвітньої літньої Універсіади в Тайбеї (Тайвань).

Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики (Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Петро Пахнюк, Владислав Грико, Євген Юденков) стала срібним призером в командному турнірі, набравши 257,900 бала, поступившись тільки японцям (260,225); "бронза" - у росіян (253,150), повідомляє Укрінформ.

Володарем бронзової медалі стала фехтувальниця Ксенія Пантелєєва, яка дійшла до півфіналу в індивідуальному турнірі шпажисток.

В активі збірної України вже 4 медалі - 1 "золото", 1 "срібло", 2 "бронзи" і шосте місце в загальнокомандному заліку.

Источник: Все новости от